Drenthe is begonnen met een rijvaardigheidstraining voor bestuurders van landbouwvoertuigen. Dit meldt Verkeers.net. Het doel van de rijvaardigheidstraining is om de komende tijd een grote groep bestuurders van landbouwvoertuigen bij te scholen in verkeersveilig gedrag en verkeersveilige voertuigen. Aan de eerste training deden 24 chauffeurs van loon- en grondverzetbedrijven uit Drenthe mee. Ze ervoeren in de praktijk hoe landbouwvoertuigen onder glibberige omstandigheden het best onder controle kunnen worden gehouden. Daarnaast kregen ze in brede zin instructie over het veilig deelnemen aan het verkeer met grote (land)bouwmachines..
In Drenthe vinden jaarlijks zo’n honderd ongelukken plaats waarbij landbouwverkeer een rol speelt. Het Verkeers- en Vervoerberaad Drenthe wil dit aantal omlaag brengen. Sinds het begin van de oogsttijd afgelopen september werden er radio- en tv-spotje uitgezonden op RTV Drenthe. De spotjes wezen weggebruikers in Drenthe op het gevaar van modder op de weg, het veilig inhalen van landbouwverkeer en de risico’s van afslaand landbouwverkeer.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @MAX_Repair: Na succesvolle beurs #Fleet2012 nu volop in voorbereiding #opendag #schadeherstel #Zaanstad @Truckland
#onzemonteursherstellenalles
wat een weertje zeg !! Je zie niks alles beslaat #autoruiten
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#TOPDEAL #DAGAANBIEDING: Quick Stripper: koudwerkend, onbrandbaar, snelwerkend afbijt- & ontlakkingsmiddel #autoschade http://t.co/8r3rbDO9
bedankt! “@autoruiten: Vandaag een van onze volgers voorzien van nieuwe voorruit bedankt @MakelaarOZ #autoruiten #ZZP #DenHaag”





















