AUTOSCHADEPORTAAL
De verzamelsite voor de schadeherstelbranche.
Ga naar www.bandenportaal.nl    
FocwaVacoBovagRAIAM Update
mygif
2850. Freddie zei op: december 5th, 2011

Ach dat is ook precies de bedoeling van Focwa. We moesten toch nog een paar schadebedrijven saneren dus dit is de ideale methode.

mygif
2853. Schadehersteller zei op: december 6th, 2011

Het betreft hier een uitslag van een poll waarin iedereen zijn eigen belangen heeft. Het is niet door onderzoek vast komen te staan. Sterker nog, er is nog geen kwalificatie!! Autoschadeportaal zal dus voorzichtiger moeten zijn met zijn teksten. Alleen de kop is al Telegraaf waardig, terwijl er nog geen enkel bedrijf (niet) gekwalificeerd is! Kortom meer over feiten en niet over onderbuikgevoelens schrijven en je niet voor het karretje laten spannen voor verkapte reclame of vriendjespolitiek.

mygif
2854. jan zei op: december 6th, 2011

Precies Freddie,denk je nou echt dat ze een groot Schadegarant bedrijf een jaar de Focwa vlag afnemen, en een man of twaalf ff op straat zetten..? Dacht het niet We zullen wel zien waar de kwaliteit zit.

mygif
2856. jan zei op: december 6th, 2011

In een tijd van saneren is het van belang om de productie te verhogen en de kosten te verlagen. Wat is de toegevoegde waarde van deze vernieuwing, werkt dit kwaliteit verhogend of alleen maar kostenverhogend?

mygif
2857. Hein zei op: december 6th, 2011

het nieuwe keurmerk wil niet zeggen dat de kwaliteit garant staat, want een groot deel kun je verkrijgen door het bij andere bedrijven weg te kopen. Hierdoor zullen wel de personeelskosten stijgen .

Plaats een reactie!

  Naam (* verplicht)

  E-mail (* wordt niet gepubliceerd!)


Voer de letters die je hier ziet, in 't vakje hieronder!

  Code van hierboven (* verplicht)

  Website (optioneel)

Cartoon van de dag
Tweets
Volg autoschadeportaal ook op Twitter