AUTOSCHADEPORTAAL
De verzamelsite voor de schadeherstelbranche.
Ga naar www.bandenportaal.nl    
FocwaVacoBovagRAIAM Update
mygif
1869. gert zei op: juni 16th, 2011

Nu weten ze in Maarsbergen ook eens om zon rot mededeling te krijgen.

mygif
1870. Richard zei op: juni 16th, 2011

Nu de rest nog

mygif
1871. Ad zei op: juni 16th, 2011

Dat zal pijn doen bij Schadegarant! Nu de rest van de verzekeringsmaatschappijen nog…… :)

mygif
1872. wim zei op: juni 16th, 2011

En dat er nog maar vele mogen volgen ! Hulde Aegon !

mygif
1873. Driekus zei op: juni 16th, 2011

Het zal er vast niet beter op worden….

mygif
1874. Mike zei op: juni 16th, 2011

Glasgarant was sowieso als een joke.

mygif
1876. Willem zei op: juni 16th, 2011

En dat is één…………

mygif
1877. Francis zei op: juni 16th, 2011

Top, Aegon! en niet alleen in het belang van de klant, maar ook van het kleinere schadeherstelbedrijf, die geen partij is voor Schadegarant.

mygif
1878. rinus zei op: juni 16th, 2011

Heren van Aegon,
wel gefeliciteerd met dit juiste initiatief, eindelijk een verzekeraar die verstandig is……
het is een goede zaak dat onze “vrienden” van schade garant een gezonde concurrent krijgen.

mygif
1880. Pat zei op: juni 16th, 2011

Nu worden de herstellers waarschijnlijk nog meer afgeknepen dan bij SG…..

mygif
1887. Stijn zei op: juni 16th, 2011

Helemaal Top Aegon,

Dit is klantenbinding voor de lange termijn, kwaliteit kiest kwaliteit. Eindelijk een verzekeraar die andere belangen erkent, en ze DURFT uit te voeren. Service en kwaliteit gaan overwinnen !!!

mygif
1888. Fred zei op: juni 16th, 2011

Hoera alle collega’s zijn blij, maar lopen straks weer te klagen als ze ook niet mee mogen doen aan het Aegon netwerk. Aegon doet het vast niet uit weelde en zal echt niet meer gaan betalen dan ze nu doen.

mygif
1892. Frank zei op: juni 16th, 2011

Eindelijk een maatschappij die het door heeft, dat je bij een individueel schadeherstel meer korting kan krijgen dan bij een ketenbedrijf (die moeten naast dat er korting wordt weggegeven aan de verzekeraar ook nog een flinke bonus/fee kwijt aan het hoofdkantoor van de keten). Dat scheelt op jaarbasis gauw minimaal enkele tienduizenden.

mygif
1899. Robbie Schim zei op: juni 17th, 2011

Ja, Schadelastbeheersing, dat is de slogan van alle sturende partijen, niets verkeerd aan. Maar Schadegarant kan zich ook afvragen waar deze onvree op dit artikel bij diegene die inmiddels gereageerd hebben vandaan komt.
Heeft het toch niet een beetje te maken met de arrogantie die jullie al jaren uitstralen in erg veel opzichten. Gaan jullie als medewerkers van Schadegarant nu eens met z’n allen voor de spiegel staan en vraag je dan eens af:
“Wat hebben wij binnen Schadeland nu eigenlijk met deze vorm van sturing bereikt en naar de Autoschadeherstelbedrijven teweeg gebracht”
Helaas zijn er maar weinig Autoschadeherstel ondernemers geweest in het nabije verleden die tijdens bijeenkomsten iets hebben durven inbrengen op de handelswijze van Schadegarant, Achmea of andere sturende en dwingende marktpartijen. Allemaal bang dat ze buiten de boot zouden vallen of door andere grootmachten zouden worden terug gefloten.
Ook de Focwa was in het verleden helaas niet thuis of waren bang dat ze het toch niet konden winnen van deze sturende Emiraten daar deze eerst alles door hun juristen lieten uitpluizen of hun plannen niet in strijd zijn met de NMA.
Ja…helaas voor Schadegarant, maar hoera voor een beperkt aantal overige Autoschadeherstelbedrijven dat Aegon deze weg is ingeslagen. Uit betrouwbare bronnen hebben we vernomen dat Schadegarant zo’n 25 tot 30% Aegon schades en alles wat er verder onder Aegon wordt ondergebracht afhandelt.
Wie weet wat er nog meer staat de gebeuren binnen Schade Nederland.

mygif
1903. FreekP zei op: juni 17th, 2011

25 tot 30%? Dat is het einde van Schadegarant! Nu als de bliksem zorgen dat ik in het AEGON-NET kom? Weet iemand waar je je dan moet melden?

mygif
1909. Wilco zei op: juni 19th, 2011

He he, Eindelijk is er een maatschappij die zijn hersens gebruikt! Ik weet zeker dat als Aegon dit goed aanpakt, ze er een betere kostenbeheersing door krijgen. Ik hoop dat er snel meerdere maatschappijen zo slim worden! Dit had jaren geleden al moeten gebeuren.

Plaats een reactie!

  Naam (* verplicht)

  E-mail (* wordt niet gepubliceerd!)


Voer de letters die je hier ziet, in 't vakje hieronder!

  Code van hierboven (* verplicht)

  Website (optioneel)

Cartoon van de dag
Tweets
Volg autoschadeportaal ook op Twitter