Het is te verwachten dat het aantal faillissementen in de schadeherstelbranche fors zal toenemen. Het werkaanbod daalt en de tarieven staan onder druk. Bovendien is er overcapaciteit in de markt. Vandaar dat er een toename te verwachten nis van het aantal faillissementen. Wat vindt u? Neem deel aan de Poll op Autoschadeportaal.
“Het is te verwachten dat het aantal faillissementen in de schadeherstelbranche fors zal toenemen”
Waar haalt autoschade-portaal die wijsheid vandaan? Staan er bedrijven op omvallen?
@Driekus, door de overcapaciteit is het best aannemelijk dat er verwacht kan worden dat er bedrijven gaan omvallen. Daar komt nog bij dat banken de afgelopen 4-5 jaar (of langer) niet meer zo makkelijk een krediet verstrekken om een slechtere periode te kunnen overbruggen en leveranciers die steeds korter op hun geld gaan zitten. Minder werk, geen geld, geen verf/onderdelen = failliet.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @gjb1981: RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#ruitschade bij #Autotaalglas direct geholpen.Een grote voorraad #autoruiten zorgen ervoor dat u snel en veilig uw weg kunt vervolgen.
Foto's VIDEO - Help Oranje voor het goede doel! - TTM.nl: http://t.co/1rpKud3H sponsored by #KoopsFurness #Schadeherstel






















Ik ben van mening dat bedrijven die nu in de gestuurde schade stroom zitten en door de steeds veranderde sturing, neem bv..Achmea en Schadegarant, en nu begint Aegon ook de gestuurde schades naar zich toe te trekken, dat als je dan buiten de boot valt is dit niet meer te realiseren. Dus de wat kleinere niet gestuurde multi flexibele bedrijven zullen niet in deze sanering zitten .