AUTOSCHADEPORTAAL
De verzamelsite voor de schadeherstelbranche.
Ga naar www.bandenportaal.nl    
FocwaVacoBovagRAIAM Update
mygif
1301. rien zei op: januari 14th, 2011

En weer valt er voor de kleinere schadehersteller het doek. Werk je meer dan 10 jaar voor een Toyota dealer met de beste kwaliteit, snelheid en kortingen, maar je bent maar een nummer. Nooit problemen, altijd goed werk, daar wordt blijkbaar niet naar gekeken.
Je krijgt van hogeraf niet eens een bedankje voor al die jaren dat je stinkend je best heb gedaan. Alleen van de ene op de andere dag is het over en uit. Nou bedankt Louwman Retail.

mygif
1312. Har zei op: januari 18th, 2011

Rien, wake up/grow up. Dit is de zakenwereld hoor. Je hebt toch ook jarenlang gewoon verdiend aan het werk, de uren en de onderdelen? Ben je happy als het je bedankje van hogerhand krijgt? En het gezwets dat er voor een ‘kleine schadehersteller’ weer het doek valt! Wat is een ‘kleine’ schadehersteller? Louwman werkte ook met grote schadebedrijven van naam en faam en voor hen ‘valt het doek’ ook. Het verschil is waarschijnlijk dat deze bedrijven niet gaan zitten kniezen en uitgaan van hun kracht en weer nieuwe klanten binnenhalen!

Plaats een reactie!

  Naam (* verplicht)

  E-mail (* wordt niet gepubliceerd!)


Voer de letters die je hier ziet, in 't vakje hieronder!

  Code van hierboven (* verplicht)

  Website (optioneel)

Cartoon van de dag
Tweets
Volg autoschadeportaal ook op Twitter