AUTOSCHADEPORTAAL
De verzamelsite voor de schadeherstelbranche.
Ga naar www.bandenportaal.nl    
FocwaVacoBovagRAIAM Update
mygif
1144. XV zei op: december 24th, 2010

Zo….weer in de armen gesloten

mygif
1145. Ad van 't Hoff zei op: december 24th, 2010

Peter.
Een verstandige keuze.
Welkom bij de club.

mygif
1148. rex zei op: december 24th, 2010

Vanuit gestuurde schadestroom opdrachgevers (grote marktpartijen) is verzocht om geen schadeherstelbedrijven meer toe te laten in de ketens waar men mee werkt waaronder dus ook ABS. Hoe is dit mogelijk?
Allemaal fijne feestdagen en een ondernemend 2011 toegewenst Stel je niet afhankelijk op en ben creatief Ons bestaan hangt niet alleen van gestuurde schadestroom af. Er ligt nog een markt die door velen van u wordt vergeten, de klant zelf

mygif
1150. vrije schadehersteller zei op: december 24th, 2010

Goed gezien. Rex. Hoe is het mogelijk dat dit kan. Zo zie je maar hoe het geregeld wordt. En hoe gaat men dit verantwoorden? O ja, dat zijn ze natuurlijk weer niet verplicht om dit kenbaar te maken. Maar Rex, deze bedrijven leveren meer in dan dat ze ooit verdiend hebben. Dus einde eigen baas in huis is voor bovengenoemde bedrijven per 1-01-2011 verleden tijd. Gewoon laten gaan en aan je eigen bedrijf blijven denken. Zie de eerste berichten op Autoschade Portaal over de nieuwe organisatie van de vrije schadeherstellers. Deze zal nog veel stof doen opwaaien. Ik hoor al uurtarieven die rond de 85/90 euro zullen gaan oplopen, dat is maar liefst 50% hoger als de ketenbedrijven. Wie zal aan het kortste eind gaan trekken? Vul dat zelf maar in…. En wat gaan de maatschappijen nu straks besparen?

mygif
1159. Driekus zei op: december 27th, 2010

Nou, vrije schadehersteller…. als die vrije herstellers inderdaad 85 euro gaan rekenen dan kunnen de mannen die bij de verzekeringen de schadelast naar beneden moeten brengen weer mooi laten zien dat de schades die ze ondergebracht hebben bij de ketens veeeeeeeeel goedkoper hersteld worden. Kortom, hebben zij hun werk goed gedaan.
Dat die ketens een wat mager financieel resultaat hebben zal ze worst zijn.

Plaats een reactie!

  Naam (* verplicht)

  E-mail (* wordt niet gepubliceerd!)


Voer de letters die je hier ziet, in 't vakje hieronder!

  Code van hierboven (* verplicht)

  Website (optioneel)

Cartoon van de dag
Tweets
Volg autoschadeportaal ook op Twitter