Het technisch resultaat van de Nederlandse autoverzekeraars is in 2009 iets verslechterd in vergelijking met het jaar ervóór, zo meldt AMweb. De verslechtering behelst 7% van de verdiende premie. De totale brutopremie-inkomsten zijn vorig jaar met 1,5% toegenomen tot 4.539 miljoen euro, zo blijkt uit statistische gegevens van De Nederlandsche Bank. De WA-tekening nam daarbij met 3% het sterkst toe tot 2.410 miljoen euro. `Door de relatief goede opbrengsten uit beleggingen is het resultaat na rente positief en zelfs iets hoger dan in 2008`, nuanceert het Centrum voor Verzekeringsstatistiek. Het negatieve technisch resultaat vormde voor verzekeraars geen aanleiding de premies op te trekken. De gemiddelde premie die de Nederlandse automobilist in 2009 moest neertellen voor een autoverzekering zakte van 414 naar 406 euro. In 2009 scoorden Achmea en Interpolis het beste naar premie-inkomen, maar bij Achmea daalde dit inkomen ten opzichte van het voorgaande jaar met 4,4% tot 612 euro en bij Interpolis met 3,6% tot 479 euro.
Volgens mij hebben we al meer dan genoeg gedoneerd.
Nog héél even en we krijgen vast ontwikkelings hulp als noodlijdende sector ………
Heren verzekeraars. Het resultaat van schadeherstellers zeer veel verslechterd
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
@Ditzo bestraft je nu bij claimen #autoschade. Dat niet doen was ook erg onrealistisch. http://t.co/bAgkdMCa”
Check http://t.co/FMrn1O5p
Na succesvolle beurs #Fleet2012 nu volop in voorbereiding #opendag #schadeherstel #Zaanstad @Truckland
#onzemonteursherstellenalles
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#ruitschade bij #Autotaalglas direct geholpen.Een grote voorraad #autoruiten zorgen ervoor dat u snel en veilig uw weg kunt vervolgen.






















Voor diegene onder ons die steun willen betuigen word er een collecte gehouden onder de Focwa aangesloten schadebedrijven die hiervoor verantwoordelijk zouden zijn. Diegene die zich aangesproken voelen kunnen hieronder hun spijt betuigen.