ABS Autoherstel wil een Europese keten worden. Dit zei directeur Cees Klaassen naar aanleiding van het bericht dat men de eerste stappen heeft gezet naar België en Duitsland. Hiervoor is de nieuwe onderneming ABS International BV opgericht. Cees Klaassen zal als Algemeen Directeur en mede-aandeelhouder deze nieuwe organisatie vorm geven.
Aanleiding voor de vereuropanisering van ABS is dat grote opdrachtgevers steeds meer internationaal opereren, aldus Klaassen. “Door de grote opdrachtgevers worden nieuwe samenwerkingsmodellen ontwikkeld die zich niet alleen nationaal, maar in toenemende mate ook internationaal zullen gaan afspelen.” Door te internationaliseren wil ABS Autoherstel op deze ontwikkeling inspelen: Bij een benchmark tussen Europese landen zou blijken dat in de Nederlandse markt het schadeproces professioneler is ingericht. Klaassen: “In Nederland is er harmonie tussen opdrachtgevers en schadebedrijven. Ze praten met elkaar. Dat zie je in het buitenland niet altijd. Vandaar dat wij denken dat wij daar een rol in kunnen spelen en onze ondernemersformule per land kunnen uitrollen.”
Goede zet! Het uitrollen van ABS internationaal kan prima paralel lopen met het op peil huoden of verbeteren van de organisatie in Nederland. Het bijt elkaar niet, sterker nog, het kan een fantastische toevoeging zijn aan de bestaande keten!
Jan, gisteren zei ik het nog. Nederland heeft een nieuw exportprodukt, de lage tarieven. Met geen gezeik iedereen in Europa 54 Euro of minder rijk!!!
De dupe worden de hardwerkende vakmensen in het autoschade herstel!!! Door de lagere tarieven zijn zIj degenen die niet hoeven aan te kloppen voor loonsverhoging en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe kan je de jeugd nu warm laten lopen om in het vak te gaan beginnen…
Indien Sikkens als sponsor ook nog eens het verschil in uurtarieven betaalt, dan is het een goede zaak, daar alle ketens gesponsord worden door de lakleveranciers.
Sikkens !!!!!! Akzo zul je bedoelen. Dat is zo langzamerhand de baas in het verzekeringsverkeer schadesturingsmodel. Ga gewoon lak verkopen en steun de schadehersteller.






















Laat ze eerst maar eens zorgen dat de boel hier op de rails blijft.