Wiltec introduceert, exclusief voor de Nederlandse markt, de Graco XP70 2-komponenten spuitinstallatie. Dit is een gebruiksvriendelijk alternatief voor handmatig mengen. De XP70 installatie is inzetbaar voor het oppompen, vermengen en verspuiten van diverse hoogviskeuze / high solid materialen. Volgens Wiltec met een superieur eindresultaat en een enorme besparing op afval- en handelingskosten. De XP70 spuitinstallatie onderscheidt zich van alle bestaande systemen door de eenvoudige bediening en de laagste prijsstelling in de markt. Besparingen worden gerealiseerd, doordat het systeem alleen het materiaal mengt dat nodig is. Dit in tegenstelling tot handmatig mengen, waarbij ongebruikt gemengd materiaal aan het einde van de dag wordt weggegooid. Daarnaast wordt tijdens de reiniging bespaard door een lager gebruik van oplosmiddelen, doordat niet het gehele pompsysteem, maar alleen het mengblok en de slang van het pistool worden doorgespoeld.
De Graco XP70 2K-spuitinstallatie wordt compleet en spuitklaar geleverd en is uitstekend inzetbaar in de metaalconservering en staalbranche.
Plaats een reactie!
Tweets
"@aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"
Heeft u een zonnebril in de auto ? Meest voorkomende schade komt door verblinding door de zon. #Autoschade # Haarlem #tip
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#Geldgids #Consumentenbond: "Ook @Ditzo bestraft voortaan #autoschade" http://t.co/WT2uH1xy (via @vvpvandaag)
RT @MAX_Repair: Na succesvolle beurs #Fleet2012 nu volop in voorbereiding #opendag #schadeherstel #Zaanstad @Truckland
#onzemonteursherstellenalles





















