Kristal Coatings heeft met haar product Kristal TimeClear, de luchtdrogende Clear Coat, de Automechanika Innovation Award 2010 gewonnen in de categorie Repair / Maintenance. Dit meldt Kristal Coatings. De Awards zullen op dinsdag 14 september om 10.00 uur worden uitgereikt tijdens de officiƫle openingsceremonie. Daarnaast zal tijdens de gehele beurs een speciale expositieruimte in de Foyer van hal 4.1 worden ingericht. Kristal Coatings is aanwezig op de Automechanika in hal 11.1, op stand F43. De Automechanika begint op dinsdag 14 september en eindigt op zondag 19 september in de Messe Frankfurt in Frankfurt am Main.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade van Jaarsveld #Culemborg: Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot Mini kit smart carkit #sneeuw
Handig artikel met informatie over de verschillende soorten #autoverzekeringen in #Spanje: http://t.co/FaEIwcFg






















Wij hebben deze lak een paar maal geprobeerd en zijn daar niet echt tevreden over. Zou echt niet weten waarvoor deze lak een prijs wint.