De bewindvoerders van Ineas zijn met Zelf.nl een regeling overeengekomen om met hun auto verzekerd te blijven. Dit hebben de bewindvoerders van Ineas bekend gemaakt. Zelf.nl is een handelsnaam van Proteq Schadeverzekeringen NV en onderdeel van SNS Reaal.
Deze stap volgt nadat op 24 juni voor Ineas de noodregeling in werking is getreden. In verband hiermee eindigen alle Ineas verzekeringen voor auto’s met een Nederlands kenteken per 1 september 2010. Nederlandse Ineas-klanten kunnen vanaf vandaag een verzekering bij Zelf.nl. afsluiten. Tot 1 september biedt Zelf.nl gratis beperkt en cascodekking met terugwerkende kracht vanaf 24 juni op de voorwaarden van de Ineas-verzekering. Ineas-klanten die een polis bij Zelf.nl afsluiten, hoeven cascoschades ook niet langer zelf vooruit te betalen. De WA-dekking gaat pas in op 1 september 2010. Tot die tijd worden schades gedekt door het Waarborgfonds. Aan Ineas-klanten wordt gevraagd zich vóór 7 augustus te melden via www.zelf.nl/ineas.
Plaats een reactie!
Tweets
Ik snap #autoverzekeringen niet,je betaald jaren voor het geval je een ongeluk hebt maar dan verhoogd uw premie dus eigelijk #betaal je nog
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade van Jaarsveld #Culemborg: Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot Mini kit smart carkit #sneeuw
#TOPDEAL #DAGAANBIEDING Set van 25 goedkope wegwerpkwasten (15 ronde + 10 platte). Slechts € 19,95 -/- online #korting #autoschade #schilder
RT @loetvanbeurden: @autokompas OF Sensoren maken #autoschade al snel onmogelijk door total loss met huidige trend van kleinere autos. Dus GEEN #schadeherstel!?
Welke SmartPhone zou het kunnen overleven in een #autoschade bedrijf? http://t.co/XHJ75kmY





















