3M introduceert met de Hookit Purple Plus schuurstroken een compleet nieuw assortiment voor het schuren van plamuur. Door de nieuwe schuurstroken kan er sneller en schoner worden gewerkt. Daarnaast wordt het voorraadniveau bij de distirbiteur en eindgebruiker teruggebracht, omdat er door een unieke laserperforatietechnologie minder artikelen nodig zijn.
De Hookit Purple Plus schuurstroken maken gebruik van het schuurmateriaal en de multihole stofafzuigtechnologie van de Hookit Purple Plus schuurschijven. Dit betekent sneller snijdende schuurmaterialen gecombineerd met een efficiƫnte stofafzuiging, wat resulteert in sneller en schoner werken. Door de uitstekende stofafzuiging lopen de schuurstroken tevens minder snel vol, waardoor de levensduur verlengd wordt. Er is een gepatenteerde laserperforatietechnologie toegepast, waardoor het mogelijk is om de 396 mm lange schuurstrook om te zetten in twee kant-en-klare schuurstroken van het populaire formaat 198 mm. Dit reduceert het aantal bestelnummers en daarmee de voorraad. Bovendien wordt de omloopsnelheid van de langste schuurstroken sterk verbeterd.
Plaats een reactie!
Tweets
Handig artikel met informatie over de verschillende soorten #autoverzekeringen in #Spanje: http://t.co/FaEIwcFg
Welke SmartPhone zou het kunnen overleven in een #autoschade bedrijf? http://t.co/XHJ75kmY
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade van Jaarsveld #Culemborg: Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot Mini kit smart carkit #sneeuw
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade van Jaarsveld #Culemborg: Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot Mini kit smart handsfree carkit.@Culemborg #sneeuw





















