Glasurit introduceert de draagbare spectrofotometer Ratio-Scan II. Dit kleursystemen meet de kleur van het voertuig vanuit verschillende hoeken en is verbonden met een database die Glasurit heeft aangemaakt op basis van nauwkeurige kleurmatches die over de hele wereld worden ingezameld. De software zoekt naar de best mogelijke match uit ruim 150.000 beschikbare kleurformules en visualiseert daarbij de oplossing direct in een gespoten kleurstaal uit het Glasurit Color Profi System (CPS).
Om dit stand-alone apparaat te kunnen gebruiken, is een tweedaagse training vereist.
Nadat de fotospectrometer op het voertuig of te spuiten onderdeel is geplaatst kan de kleur worden gemeten en vergeleken. De gevonden formule hoeft na een visuele controle bij het voertuig met het CPS alleen nog maar te worden gemengd.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @MAX_Repair: Na succesvolle beurs #Fleet2012 nu volop in voorbereiding #opendag #schadeherstel #Zaanstad @Truckland
#onzemonteursherstellenalles
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg





















