PPG lanceert de nieuwe UHS blanke lak D8171, naar eigen zeggen een bijzonder gemakkelijke te gebruiken blanke lak met een hoge kwaliteit en goedgekeurd door de autofabrikanten. Het product zou de uitstekende kwaliteiten van de blanke lakken van PPG combineren met gebruiksgemak en een snelle droging, terwijl hij ook volledig voldoet aan de strenge eisen van de autofabrikanten op het gebied van krasbestendigheid. De D8171 UHS Premium Clearcoat is het resultaat van 12 maanden onderzoek. Hiermee is de spuiter verzekerd van een prachtige gladde aflak. De blanke lak met bijbehorende verharder is geschikt voor alle reparaties.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"
#Geldgids #Consumentenbond: "Ook @Ditzo bestraft voortaan #autoschade" http://t.co/WT2uH1xy (via @vvpvandaag)
RT @MAX_Repair: Na succesvolle beurs #Fleet2012 nu volop in voorbereiding #opendag #schadeherstel #Zaanstad @Truckland
#onzemonteursherstellenalles
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg





















