Strong Tools and Equipment introduceert in het Wieländer + Schill programma het nieuwe Roll-Out demontage apparaat voor gelijmde autoruiten. Met dit apparaat is het eenvoudig om gelijmde ruiten uit te snijden door middel van 2 oprolmechanismen. De ruit wordt bevestigd aan zuignappen die aan de binnenzijde van de auto worden gemonteerd. Hierdoor is het demonteren van de gelijmde autoruit eenvoudig en door 1 persoon uit te voeren zonder schade aan de auto, Het demontage-apparaat wordt compleet geleverd met 750 meter snijdraad en toebehoren. De Roll-Out is vrijgegeven door de merken Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Seat, Skoda, Smart, Toyota en VW.
Plaats een reactie!
Tweets
Heeft u een zonnebril in de auto ? Meest voorkomende schade komt door verblinding door de zon. #Autoschade # Haarlem #tip
RT @ipodje70: RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
ASN Autoschade Dijksman-de Jong staat regionaal op de kaart - http://t.co/5jx17Cw1 #autoschade
wij verrichten ook alle voorkomende werkzaamheden omtrent
schade herstel aan uw auto #autoschade
"@aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"





















