Artsenverzekeraar VVAA gaat als eerste autoverzekeraar de ruitschades van de ruim 96.000 aangesloten (para-)medici bewust sturen naar Autotaalglas. Dit meldt het Assurantie Magazine. De sturing zou plaatsvinden op basis van een korting op het eigen risico. Wie een ruit moet laten vervangen komt alleen bij Autotaalglas in aanmerking voor een korting op het eigen risico”, aldus Directeur Henk Kooijman van Autotaalgla. “In dat geval wordt niet maximaal 135 euro, maar 65 euro aan eigen risico in rekening gebracht.” Kooijman verwacht in de nabije toekomst met meer verzekeraars een dergelijk contract te kunnen sluiten.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#ruitschade bij #Autotaalglas direct geholpen.Een grote voorraad #autoruiten zorgen ervoor dat u snel en veilig uw weg kunt vervolgen.
#Geldgids #Consumentenbond: "Ook @Ditzo bestraft voortaan #autoschade" http://t.co/WT2uH1xy (via @vvpvandaag)
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"





















