R-M Autolakken introduceert deze maand de nieuwe dienst ‘Mini Audit’. Dit is een snelle check door een R-M Technisch Applicatiespecialist van producten, processen en equipment in de werkplaats. Door het laten uitvoeren van deze audit door R-M krijgt een schadeherstelbedrijf snel een beeld of mensen, middelen en materialen in de afdeling voorbewerking en spuiterij optimaal zijn georganiseerd. Na het uitvoeren van de check stelt R-M dan ook een concrete actielijst met aanbevelingen op, zodat het bedrijf vervolgens waar nodig verbeteringen kan aanbrengen in het productieproces. Dit moet er volgens R-M toe leiden dat de spuiterij binnen het schadeherstelbedrijf zo efficiënt mogelijk kan functioneren.
Plaats een reactie!
Tweets
#ruitschade bij #Autotaalglas direct geholpen.Een grote voorraad #autoruiten zorgen ervoor dat u snel en veilig uw weg kunt vervolgen.
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
#Geldgids #Consumentenbond: "Ook @Ditzo bestraft voortaan #autoschade" http://t.co/WT2uH1xy (via @vvpvandaag)
ASN Autoschade Dijksman-de Jong staat regionaal op de kaart - http://t.co/5jx17Cw1 #autoschade





















