Het nieuwe pand van ABS Van Leeuwen in Breda is klaar, op bedrijventerrein Steenakker in Noordwest Breda. Opvallend noemt men de entree in grand-cafe stijl. "Belangrijk ingrediënt om autobezitters met schade snel op hun gemak te stellen. Passend in de bedrijfsfilosofie van Van Leeuwen om van hun autoschadeherstel en de zorg voor auto’s een leuk, prettig evenement te maken." De werkplaat heeft een oppervlak van 1.700 m2. In Breda verrijst binnenkort ook het Paint Xperience Center, het demonstratie- en innovatiecentrum waar Van Leeuwen samen met Sikkens Autolakken en Spectrum innovaties, klantbelevenissen en technische mogelijkheden van de component lak voor een breed publiek toegankelijk maakt. ABS Van Leeuwen maakt deel uit van de Van Leeuwen groep met 4 vestigingen in Brabant.
Plaats een reactie!
Tweets
RT @AutoJanWijdeven: wij verrichten ook alle voorkomende werkzaamheden omtrent
schade herstel aan uw auto #autoschade
Heeft u een zonnebril in de auto ? Meest voorkomende schade komt door verblinding door de zon. #Autoschade # Haarlem #tip
"@aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ook geschikt voor Iphone) Autoschade van Jaarsveld #Culemborg
wij verrichten ook alle voorkomende werkzaamheden omtrent
schade herstel aan uw auto #autoschade





















