London Verzekeringen wil in 2010 starten met een pay-as-you-drive verzekerring. De Allianz-dochter zou 2 autoverzekeringen met bijbehorende techniek hebben ontwikkeld. In 2009 wordt proefgedraaid. Aan deze proef kunnen maximaal 150 verzekerden deelnemen. In 2010 moet het product dan worden uitgezet. Beide verzekeringen zouden zijn gebaseerd op de bestaande WA+ volledig cascodekking, met als uitgangspunt een kilometrage van 30.000 per jaar. Voor iedere kilometer die minder wordt gereden, krijgt de verzekerde aan het einde van het jaar geld terug. Registratie van het aantal gereden kilometers gebeurt door een ‘on board unit’ die gratis in de auto wordt geïnstalleerd. ABZ verzorgt de technische infrastructuur.
Plaats een reactie!
Tweets
#ruitschade bij #Autotaalglas direct geholpen.Een grote voorraad #autoruiten zorgen ervoor dat u snel en veilig uw weg kunt vervolgen.
#Geldgids #Consumentenbond: "Ook @Ditzo bestraft voortaan #autoschade" http://t.co/WT2uH1xy (via @vvpvandaag)
#TOPDEAL #DAGAANBIEDING: Papier- & foliepersen bespaart u aanzienlijk op opslag-, afvoer- & transportkosten #autoschade http://t.co/rupkqXb7
Doe (gratis) mee met onze EK pool https://t.co/dy7zvvPx en win een #Ronin Toolstation! Profiteer eveneens van de EK acties! #autoschade
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg"





















