De Schadeherstel Vakbeurs en Auto Professioneel in Hardenberg zijn succesvol verlopen. In totaal telde de vakbeurs 13.605 bezoeker. "Dit waren er ruim 2.000 meer dan 2003", aldus beursorganisator Hetty Witzand. Daarnaast namen er 205 bedrijven deel. Zoals al eerder op www.autoschadeportaal.nl te lezen was, zal de Schadeherstel Vakbeurs en Auto Professioneel in het voorjaar van 2006 waarschijnlijk voor de eerste maal plaatsvinden in Gorinchem. (Meer: AM21)
Plaats een reactie!
Tweets
RT @emm_actie Binnenkort info over de EMM EK actie! Maak kans op grote prijzen! #autoschade
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ookvoor Iphone) van Jaarsveld #Culemborg
RT @aasvanjaarsveld: #Autoschade Onder de eerste 500 volgers verloten wij een Parrot carkit Smart (ook geschikt voor Iphone) #Autoschade.
Open Dag Cosmo Trucks Zwolle 12 mei 2012 http://t.co/5LySt84S via @youtube #Schadeherstel @cosmotrucks





















